Repræsentantskab for valggruppe B fra Region Hovedstaden

Her kan du se medlemmer af Yngre Lægers repræsentantskab for valggruppe B fra Region Hovedstaden.

Jonas Siewers Olsen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Sandra Tonning

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Bo Westergaard

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Claas-Frederik Johannsen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Sarah Chehri

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Ossian Gundel

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Andrea Maier

Læge (trin 1) (KBU)

Repræsentant

Send Mail

Zara Rebecca Stisen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Kristine Søgaard Dahl

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Ida Fanny Turtumøygard

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Johannes Grand

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Katrine Kjær Iversen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Freia Johanne Gaspar

Læge (trin1) (KBU - praksis)

Repræsentant

Send Mail

Helga Schultz

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Asbjørn Børch Hasselager

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Wendy Sophie da Cunha-Schou

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Mette Lolk

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Søren Thinus Just Christensen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Line Engelbrecht Jensen

Læge (trin 2)

Repræsentant

Send Mail

Mads Marstrand Helsted

Klinisk assistent

Repræsentant

Send Mail

Signe Kjeldgaard Jensen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Sanne Marie Thysen

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Agnes Gullestrup

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Lasse Mosegaard Schmidt

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Jens Möhl Højberg

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Katrine Feldballe Bernholm

Klinisk assistent/Ph.d.

Repræsentant

Send Mail

Jesper Foss

Praksisamanuensis (Fase 2)

Repræsentant

Send Mail

Mads Bo Frellsen

Afdelingslæge

Repræsentant

Send Mail

Faiza Kausar Ahmad

Læge (trin 1)

Repræsentant

Send Mail

Kaya Baunkjær Elkington

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Karin Kæreby Pedersen

Afdelingslæge

Repræsentant suppleant

Send Mail

Mia Varming Rangholm

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Louise Bjørkholt Andersen

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Christian Alexander Pihl

Læge (trin 2)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Talie Khadem Mollerup

Læge (trin 2)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Emil Winther

Praksisamanuensis (Fase 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Siff Lydolph

Læge (trin 1)

Repræsentant suppleant

Send Mail

Henriette Holst Nerild

Klinisk assistent/Ph.d.

Repræsentant suppleant

Send Mail

Mia Pries-Heje

Klinisk assistent

Repræsentant suppleant

Send Mail